Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
28 MAYIS Salı 14:29

Düziçi Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu Coşkulu Kalabalıkla Yaptı

Düziçi ilçesinde AK Parti Belediye Başkan aday adayı olan İş insanı Mehmet Alaca coşkulu bir kalabalıkla birlikte başvurusunu yaptı.

DÜZİÇİ
Giriş Tarihi : 18-11-2023 20:08
Düziçi Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu Coşkulu Kalabalıkla Yaptı

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde AK Parti Belediye Başkan aday adayı olan İş insanı Mehmet Alaca coşkulu bir kalabalıkla birlikte başvurusunu yaptı.

Alaca, “Allah’ın izniyle ve sizin desteğinizle, ilçemizi adil ve adaletli hizmet anlayışıyla her mahallesine, her sokağına hizmet edeceğim” dedi.

İş insanı Mehmet Alaca, AK Parti’den Düziçi Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Parti binası önüne gelen çok sayıda vatandaş ve partililerin eşlik ettiği Alaca davul ve zurnayla karşılandı. Türk Bayraklarının dağıtıldığı kalabalık yer yer izdihama neden oldu.

Burada kalabalığa hitap eden Alaca, “Sevgili hemşerilerim, saygıdeğer parti büyüklerim, enerji dolu gençlerimiz ve değerli aile büyüklerim; sizleri en içten duygularımla, saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Varlığınız için teşekkür ederim, bugün burada olmanız benim için büyük bir onur. Sizlere bir kardeş, bir evlat olarak hizmet etmenin gururunu ve sorumluluğunu taşıyorum. Bu güzel ilçemizde birbirimizi yakından tanıyoruz. Bu önemli yola çıkarken, ailem, dostlarım, kıymetli parti büyüklerim ve yol arkadaşlarımın görüşlerini alarak karar verdim. Hayırlı ve güzel niyetlerle çıktığım bu yolda, liyakate önem vermek ve adaletten ödün vermemek. Bu değerlere sıkı sıkıya bağlı kalarak, sizlerin desteğiyle yoluma devam edeceğim. Bu topraklarda doğdum, büyüdüm ve buranın imkanlarıyla yetiştim. Allah’ın izniyle ve sizin desteğinizle, ilçemizi adil ve adaletli hizmet anlayışıyla her mahallesine, her sokağına hizmet edeceğim” dedi.

"AK PARTİ KARDEŞLİĞİN, DOSTLUĞUN, BERABERLİĞİN PARTİSİDİR"
Alaca, “Sayın Cumhurbaşkanımızın memleket sevgisi, hizmet aşkı benim de yolumu aydınlatıyor. AK Parti, kardeşliğin, dostluğun, birliğin ve beraberliğin partisidir.

Düziçi için attığımız her adım, sadece bugünümüzü değil, yarınlarımızı da şekillendirecek. Ben, bu yolda, sizlerin güveni ve desteğiyle yürümekten onur duyuyorum.
Düziçi'nin geleceği için, sizlerle birlikte, adil, şeffaf ve kapsayıcı bir yönetim anlayışını benimseyerek ilerleyeceğiz. Hep birlikte, daha güçlü, daha mutlu bir Düziçi inşa edeceğiz.
Bu yolculukta sizlerin desteği, benim en büyük gücüm. Bu güç birbirimize olan inancımızdan, beraberliğimizden geliyor. Düziçi için atacağımız her adımda, sizlerin rehberliğini, desteğini ve dualarını yanımda hissetmek istiyorum. Hepinizi sevgiyle selamlıyor, Düziçi'nin aydınlık geleceği için sizlerle birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.” İfadelerini kullandı.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR