Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
23 ŞUBAT Cuma 18:02

Belediyeden Filyasyon ekiplerine her sabah çorba ikramı

Osmaniye Belediyesi, Osmaniye şehir merkezinde görev yapan filyasyon ekiplerine çorba ikram etti.

YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-11-2020 20:33   Güncelleme : 25-11-2020 20:52
Belediyeden Filyasyon ekiplerine her sabah çorba ikramı

Osmaniye Valiliği bünyesinde oluşturulan pandemi döneminde toplum sağlığı için 24 saat esasına dayalı çalışmalarını yürüten filyasyon ekiplerine Belediye Başkanı Kadir Kara’nın talimatları doğrultusunda her gün sabah belediye tarafından sıcak çorba ikramında bulunulacak.

Osmaniye Belediyesi olarak virüse karşı yürütülen mücadelede tüm kurumlarla işbirliği içerisinde ve her zaman destek verdiklerini belirten Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Hemşerilerimizin sağlığı için gece gündüz mücadele eden filyasyon ekiplerimize her sabah çorba ikramında bulunmaya başladık. Bu sıkıntılı süreçte canla başla fedakarca iradelerini ortaya koyan sağlık çalışanlarımızın çalışmaları takdire şayandır. Kendilerine üstün başarılar dilerken özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte savaşıyoruz, inşallah birlikte başaracağız. ” İfadelerini kullandı.

Filyasyon ekiplerinde görev yapan tüm arkadaşlarımız için bu ikramlar moral oldu diyen Dr. Esra Yüksel; “korona virüse karşı yürütülen mücadele kapsamında Osmaniye Belediyesi’nin desteklerini her zaman yanımızda hissettik. Bizlere olan desteklerden ve ikramlarından dolayın Belediye Başkanımız Kadir Kara’ya teşekkür ediyoruz.” dedi.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR