Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
18 NİSAN Perşembe 14:43

Ülkemizin En İyi Çalışan İl Özel İdarelerinden Birisi Osmaniye'dir

İl Genel Meclisi Üyeleri ile bir araya gelen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 24 saat Osmaniye’nin ve Osmaniyelilerin hizmetinde olduğunu ve olmaya devam edeceğini belirtti.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 04-11-2020 09:43   Güncelleme : 04-11-2020 09:46
Ülkemizin En İyi Çalışan İl Özel İdarelerinden Birisi Osmaniye'dir

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, İl Genel Meclisi Üyeleri ile bir araya geldi. Karaçay Beymail Tesislerinde düzenlenen toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat, İl Genel Meclisi Üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “İl Özel İdaremiz ve İl Genel Meclisi Üyelerimizle birlikte, İlimizin her yerinde, hizmet nerede gerekiyorsa orada olma anlayışı içerisinde hep birlikte hareket ediyoruz. Bu anlamda çok memnunum. Önümüzdeki dönemde yapacağımız planlamanın sürdürülebilir ve dengeli olması çok önemli. Sizlerin de bu anlayışta olmanızdan mutluyum. Ülkemizin en iyi çalışan İl Özel İdarelerinden biriyiz. Bu da hepinizin başarısı. Yapacağınız çalışma programının ilimize, insanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Osmaniye’mize, bütün ilçeleri ve köyleri ile beraber, güzel hizmetler veririz.” dedi.

Karaçay’da yapılan çalışmalarda İl Özel İdaresinin katkısının büyük olacağını ve çalışmalarda DOĞAKA’dan destek alındığını ifade eden Vali Yılmaz, “Önümüzdeki süreçte Karaçay’ımızı suyla buluşturmak ve etrafındaki alanların düzenlemesi yapmak için gayretle çalışıyoruz. Bu projenin gerçekleşmesini çok istiyorum, Osmaniyeli vatandaşlarımızın da çok istediğini biliyorum. Çalışmalarımız tamamlandığında Karaçay’ımız Osmaniye’mize büyük değer katacaktır.” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, sözlerinin devamında, “Yaptığımız her harcamada öksüzün, yetimin hakkı vardır. Bunun bilincindeyiz. Karaçay’a yapacağımız çalışma maliyetli olacak ama yapılan bu harcamanın kat be kat fazlasını ilimize, insanlarımıza kazandıracağına inanıyorum. İnşallah bunu başarırız. Karaçay’da daha güzel bir ortam olmasını, yazın insanlarımızın rahat bir nefes alacağı ortam olmasını çok arzu ediyorum. Bunu başarırsak Osmaniye’miz için unutulmaz bir hizmet olacaktır.” diye konuştu.

24 saat Osmaniye’nin ve Osmaniyelilerin hizmetinde olduğunu ve olmaya devam edeceğini belirten Vali Yılmaz, “Görev yaptığımız süre içinde sizlerle birlikte en güzel hizmetleri yapabilmeyi temenni ediyorum. Sizlere bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR