Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
17 HAZİRAN Pazartesi 12:43

Osmaniye Belediyesi’nden Çardak Köy Okuluna Kitap Desteği

Osmaniye Belediyesi, Dünya Çocuk Kitapları Haftası dolayısıyla Çardak İlkokul ve Ortaokulu’nun okul kütüphanesine öğrencilerin kullanımı için çocuk kitapları hediye etti.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-11-2020 11:19   Güncelleme : 14-11-2020 11:49
Osmaniye Belediyesi’nden Çardak Köy Okuluna Kitap Desteği

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik çocuk kitaplarını Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Azizoğlu okul kütüphanesinde değerlendirilmesi için Okul Müdürü Oğuzhan Çil’e teslim etti.

Kitap okumanın önemine vurgu yapan Azizoğlu, yeni yetişen nesile şehrimiz ve ülkemizin gelişmesi noktasında çok güvendiklerini ifade ederek Belediye Başkanı Kadir Kara adına öğrencilere başarılar diledi. Ayrıca Azizoğlu, pandemi dolayısıyla bu yıl yapılamayan kitap fuarının 2021 yılı içerisinde yapılacağını kaydetti.

Okul Müdürü Oğuzhan Çil; “Okulumuza ve öğrencilere gösterdikleri hassasiyet ve önem için Belediye Başkanı Sayın Kadir Kara ve Osmaniye Belediyesine şahsım, okulum ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Ayrıca öğrencilere Osmaniye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde hazırlanan Mutlu Çocuk Dergisi’nin yeni sayısı dağıtıldı.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR