Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 07:39

Ak Parti Osmaniye İl Kongresi 10 Şubat’ta yapılacak

AK Parti İl Başkanı Av. Hamza Tor, 7. Olağan Osmaniye İl Kongresi’nin 10 Şubat 2021 Çarşamba günü Tosyalı Spor Salonu’nda yapılacağını açıkladı.

AK Parti
Giriş Tarihi : 04-02-2021 00:43   Güncelleme : 04-02-2021 00:48
Ak Parti Osmaniye İl Kongresi 10 Şubat’ta yapılacak

Osmaniye AK Parti’de kongreler haftası yaşanacağını belirten Tor; “İnandığımız yolda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, kararlılıkla ve emin adımlarla yürümeye devam ederek, 5 Şubat’ta İl Kadın Kolları, 8 Şubat’ta Gençlik Kolları ve 10 Şubat’ta da İl Kongresi’ni gerçekleştireceğiz. Kongrelerimiz AK Partimize yakışan şekilde ve pandemi kurallarına uygun şekilde yapılacaktır.” dedi.

LİDERİMİZİN ve PARTİMİZİN EMRİNDE, TEŞKİLATLARIMIZIN YANINDAYIM

İki dönemdir büyük onur ve gururla yürüttüğü İl Başkanlığı görevini kongrede devredeceğini belirten AK Parti İl Başkanı Av. Hamza Tor; “AK Partimizde demokrasi şölenine dönüşen kongreler, yenilenme, bayrak teslimi ve nöbet değişimidir. Kongrede hizmet bayrağını, 6 yıldır il başkan yardımcımız olarak birlikte çalıştığımız Seydi Gülsoy kardeşime gönül rahatlığı ile teslim edeceğim. Her zaman ve her yerde Sayın Cumhurbaşkanımızın ve partimizin emrinde, teşkilatlarımızın yanında olmaya devam edeceğim.” dedi.

Yeni dönemde göreve devam edecek ve yeni seçilecek başkan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen AK Parti İl Başkanı Av. Hamza Tor, 5 Şubat’ta İl Kadın Kolları ve 8 Şubat’ta ki Gençlik Kolları Kongrelerinin Şehit Mehmet Karacatilki Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde yapılacağını ve 10 Şubat’ta yapılacak olan İl Kongresi’nin de Tosyalı Spor Merkezi’nde gerçekleşeceğini belirtti.

Yapılacak kongrelerin tek liste ile gerçekleşeceğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Av. Hamza Tor; “6. Kadın Kolları Olağan Kongresi, mevcut başkanımız Ecz. Emine Yüksel Coşkun Hanımefendi’nin başkan adaylığında, 6. Gençlik Kolları Kongresi ise görevde olan Av. Ömer Faruk Bozkan Bey’in başkan adaylığında yapılacaktır. Her iki başkanımızı ve yönetimlerinde görev alacak kadınlarımızı ve gençlerimizi tebrik ediyorum.” İfadelerinde bulundu.

AK KADROLARA TEŞEKKÜR

AK Parti İl Başkanı Av. Hamza Tor; “Uyum ve iş birliği içinde çalıştığımız tüm milletvekillerimize, parti yöneticilerimize, il genel ve belediye meclis üyelerimiz ile AK Kadronun tüm neferlerine çok teşekkür ediyorum. Hayatını kaybeden yönetici ve üyelerimize Allah’tan rahmet ve hastalarımıza da acil şifalar diliyorum.” dedi.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR