Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
17 HAZİRAN Pazartesi 12:40

Vali Yılmaz, Cebelibereketli Gazetecileri ziyaret etti

Vali Yılmaz, “Basın mensuplarının her zaman desteğini gördüm” Osmaniye’de görev yapmaktan mutluluk duyuyorum

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2022 20:51   Güncelleme : 12-01-2022 22:18
Vali Yılmaz, Cebelibereketli Gazetecileri ziyaret etti

Osmaniye Valisi Dr.Erdinç Yılmaz, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’ni (CGC) ziyaret etti.
Yılmaz, ziyarette yaptığı açıklamada, cemiyet üyesi gazetecilerin “Çalışan Gazeteciler Günü’nü” kutladı.
Kentte yapılan hizmetlerin kamuoyuna duyurulması noktasında, basın mensuplarının desteğinden memnun olduğunu ifade eden Yılmaz, bu anlamda Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti üyelerine teşekkür etti.
Osmaniye’de koronavirüsle (Kovid-19) mücadele hakkında bilgi veren Yılmaz, kentin vaka sayılarının düşük seviyede seyrettiğini, aşılamada da ülke genelinde ilk sırada yer aldığını aktardı.
CGC’nin yeni yönetimine başarı dileyen Vali Yılmaz, “Osmaniye’de görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Bu süreçte basının desteğini her zaman yanımda hissettim. Bilindiği gibi Koronavirüs ile mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor. Vaka sayımız oldukça düşük seyrediyor. Kent olarak aşılamada ise ülke genelinde ilk sıradadır. Vatandaşlarımızdan Kovid-19 tedbirlerine yönelik hassasiyet göstermelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu. 

CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

Gazeteciler Günü’nün aynı zamanda İdareciler Günü olarak da kutlandığını hatırlatan Cihangir, Vali Yılmaz’ın idareciler Günü’nü kutladı.

Kentin yararına yürütülen ve yapılan her çalışmanın arkasında olduklarını ifade eden Cihangir, başarılı çalışmalara imza atan Vali Yılmaz’ın halk tarafından sevilen bir yöneticisi olduğuna dikkat çekti.

Cihangir, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti ile federasyon ve Konfederasyon çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Cihangir, ziyaret sonunda günün anısına Vali Yılmaz’a plaket takdim etti. CGC Basın

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR