Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
17 HAZİRAN Pazartesi 13:04

Pandemi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Covid-19 ile mücadele kapsamında Pandemi Değerlendirme Toplantısı Vali Dr. Erdinç Yılmaz Başkanlığında Düziçi ilçesinde yapıldı.

SAĞLIK
Giriş Tarihi : 24-11-2020 19:52   Güncelleme : 24-11-2020 19:57
Pandemi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Düziçi Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Yılmaz’ın yanı sıra Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürsel Kanca, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Vali Yardımcıları Adem Yılmaz ve Metin Arslanbaş, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vaka sayılarında artış olduğunu ifade ederek, “Koronavirüsle mücadelemiz devam ediyor. Vatandaşlarımızdan önemle rica ediyorum, lütfen tedbirlere hassasiyetle uyalım; maskemizi takalım, sosyal mesafemize dikkat edelim ve temizlik konusunda özenli davranalım. Kendi sağlığımız, sevdiklerimizin sağlığı ve toplumumuzun sağlığını korumak için lütfen bu konuda üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirelim. Biz, kurumlarımızla birlikte gereken tüm tedbirleri alıyoruz, vatandaşlarımız da kendi üzerlerine düşen görevleri yerine getirsinler ki bu mücadelede başarılı olalım. Bu mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz.” dedi.

Toplantıda korona virüs salgını konusunda daha önce alınan tedbirler değerlendirilerek, kontrollü sosyal hayat kapsamında alınması gereken tedbirlere dair görüş alışverişinde bulunuldu.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR