Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
17 HAZİRAN Pazartesi 14:09

Osmaniyeli işadamlarından Başsavcı Tekne'ye ziyaret

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hakimler, Savcılar Kurulu'nun (HSK) yaz kararnamesine göre Hatay Cumhuriyet Başsavcılığından, Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Ahmet Tekne'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-10-2018 22:16   Güncelleme : 08-10-2018 22:16
Osmaniyeli işadamlarından Başsavcı Tekne'ye ziyaret

Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Cebelibereket diye bilinen Yiğitler şehri Mert insanların, vatan millet için canını gözünü kırpmadan feda edecek babayiğitlerin diyarı, kadim şehir Osmaniye ilinde Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapmak üzere görevdeyim. İlkemiz "Her zaman ve her yerde adalet" ilkesidir. Hakka inanan ve hakkı üstün tutan adalet sevdamızla hizmete devam edeceğiz. Yaptığımız görevin ağırlığı ve sorumluluğunun farkındayız, bu hizmetimizi ilimize ve halkımıza gereği gibi sunabilmemiz amacıyla değerli katkılarınızı bekliyorum, amacımız kendimizi tatmin etmek değil, halkımıza hizmet etmek, herkes neyi hak ediyorsa onu laikiyle alır, eylem neyi gerektiriyorsa, hak ve adalet çatışması neyi öngörüyorsa ona göre karar vermeye çalışıyoruz." dedi.

TÜMSİAD Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş ise Başsavcı Tekne'ye 'hoş geldiniz' diye başladığı konuşmasında şunları ifade etti: "İşiniz çok zor Allah Size Güç Kuvvet versin. Devletimiz olmadık güzel şeyler yapıyor ama sonuçta baktığımızda, eğitim ve adalet dimdik ayakta durması lazım. Bu gün biz toplumdayız elbette ki biz devletimiz ve halkımız arasında bir köprüyüz, iş adamları olarak görevimizi, seve seve yapacağız, amacımız devletimize ve milletimize hizmet etmekten başka bir şey değil, diyerek sözlerine Şöyle Devam etti;   15 Temmuzda neredeydik herkes gördü herkes biliyor, aynı şey olursa yine aynı şekilde uluruz ve olmaya devam ederiz, her kesinde böyle bilmesini isteriz"

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR