Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
23 ŞUBAT Cuma 16:50

Önal, “Tümsiad ve Beşir Derneğine Teşekkür ediyorum”

AK Parti Osmaniye Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Üyesi Dr. Suat Önal Tüm Sanayici ve İş adamları Derneği Osmaniye Şubesini ziyaret etti.

AK Parti
Giriş Tarihi : 22-06-2018 11:38   Güncelleme : 08-11-2020 11:47
Önal, “Tümsiad ve Beşir Derneğine Teşekkür ediyorum”

TÜMSİAD’ı ziyaret eden Önal’a, AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Cihat Yılmaz ve AK Parti eski ilçe yönetimi eşlik etti. Önal ziyarette, "Bizlere destek veren bizlerin her zaman yanında olan Tümsiad ve Beşir derneğine teşekkür ediyorum" dedi.

Osmaniye Tüm Sanayici ve iş adamları derneği Osmaniye şube Başkanı Murat Özkardeş, Derneğimizin yeni yerinde siz vekilimizi misafir etmek ve ağırlamak bizleri bilhassa mutlu etmiştir hoş geldiniz. Ülkenin içinden geçtiği zorlu süreçte TBMM çatısı altında siyasetçilerin milletin bütünlüğü adına attıkları adımı sivil toplum örgütleri olarak desteklediklerini belirten Özkardeş, “Geleceğin Türkiye’sini birlikte inşa etmemiz gerekiyor. Sivil Toplum Kuruluşları olarak, Osmaniye’nin gelişmesi için vatandaşların beklentilerini sizlere iletmek bizim görevimiz” dedi.

Görsel ve yazılı basında da yer aldığı üzere Tümsiad Derneğinin açıktan desteklerini bildiklerini ifade eden Önal, birlikte memleketimize hizmet ettik ve etmeye davam edeceğiz dedi. Önal, “15 Temmuz’dan sonra yaşanan süreç bizi birbirimize daha sıkı bağladı. Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi’nde yapmış olduğum konuşmada bu durumdan bahsettim. Demokrasi mücadelemizde bizleri destekleyen ülkeler var. Etrafımız ateşten bir çember. Türkiye yine de bölgedeki en huzurlu ülke. Siyasetçilerimizin duyarlı davranmaları, Türkiye düşmanlarının heveslerini kursağında koydu. Bu millet asri bir millet. Geçmişte destanlar yazdı yazmaya da devam edecek. Bizleri Derneğinizin yeni yerinde misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Bizleri destelemenizden dolayı ise ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR