Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
17 HAZİRAN Pazartesi 13:34

Hemşehrimiz Naim Çoban TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Oldu

Daha önce TBMM Strateji Geliştirme Başkanı olarak görev yapan Naim Çoban, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-11-2020 23:10   Güncelleme : 08-11-2020 23:10
Hemşehrimiz Naim Çoban TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Oldu

NAİM ÇOBAN KİMDİR?
1972 tarihinde Osmaniye / Kadirli’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladı. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Sosyal Siyaset Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.

Milli Güvenlik Akademisinden 66’ncı Dönemde mezun oldu ve TODAİE 50’nci Dönem Kamu Diplomasisi Eğitim Programını tamamladı.

İş hayatına, 1996 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. Aynı kurumda bir süre Müfettiş ve Strateji Geliştirme Daire Başkanı olarak çalıştı.

Akabinde 2010-2011 yıllarında Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığında Satınalma Müdürü olarak görev yaptı. Aralık/2011 ayından bu yana da Strateji Geliştirme Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Ayrıca Kurum Kalite Yönetim Temsilciliği görevini yürütmekte olup EFQM Mükemmellik Modeli Değerlendirici Sertifikasına sahiptir.

Evli olan Çoban olup bir çocuk sahibidir.

Osmaniye Haber olarak Naim Çoban'ı yeni görevinde başaralır diliyoruz. 

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR