Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 05:47

Belediye Başkanı Kadir Kara Deprem Bölgesini Ziyaret Etti

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, İzmir’de depremden etkilenerek yoğun hasar alan bölgeye ziyaret gerçekleştirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-11-2020 18:37   Güncelleme : 06-11-2020 18:47
Belediye Başkanı Kadir Kara Deprem Bölgesini Ziyaret Etti

Ziyaretlere İzmir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Veysel Şahin ve Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Bekir Sıtkı Hastürk’te Başkan Kadir Kara’ya eşlik etti.

Depremden etkilenen vatandaşlarla buluşan Başkan Kadir Kara, geçmiş olsun dileklerini iletirken acıları paylaşmaya, Osmaniye’nin gönül köprüsünü kurmaya, yanınızda olmaya, destek vermeye geldiklerini ifade etti.

Daha sonra MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’i makamında ziyaret eden Başkan Kara, Allah böyle bir felaketi ülkemizin hiçbir noktasında göstermesin inşallah diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

YARDIM TIR'I İZMİR'E ULAŞTI

Osmaniye Belediyesi tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz gün Osmaniye’den depremden etkilenen vatandaşlara ulaştırılması için uğurlanan yardım tırı İzmir deprem bölgesine ulaştı.

Yardım tırını İzmir’de karşılayan Başkan Kadir Kara, depremzedeler için oluşturulan yardım deposunda Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Dr. Adnan Ertem ve Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği ile görüşmeler yaparak depremzede vatandaşlara dağıtılmak üzere yardım tırını yetkililere teslim etti.

Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye olarak her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Başkan Kadir Kara, tüm Osmaniyelilerin selamlarını iletti.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR