Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 07:30

AK Parti'de "Daraltılmış İl Danışma Meclisi" Toplantısı Yapıldı

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı tarafından "Daraltılmış İl Danışma Meclisi" toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti
Giriş Tarihi : 13-03-2022 16:40   Güncelleme : 13-03-2022 18:10
AK Parti'de

Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleşen AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısına AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Akdeniz Bölgesi Osmaniye İl Koordinatörü Rasim Erdoğmuş, AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, İl Başkanı Seydi Gülsoy, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile çok sayıda partili katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından İl Danışma Meclisi Divan Heyeti oluşturuldu. Divan Başkanı ve Osmaniye İl Koordinatörü Rasim Erdoğmuş, gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. 20 senede Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye'nin büyük kazanımlara imza attığını ifade eden Erdoğmuş; "Daha yapacak çok işimiz var. Bu ülkeyi yeniden bölgenin en güçlü ülkesi yapmaya mecburuz. Dünyada ki son olaylar göstermiştir ki Türkiye vazgeçilmez bir ülke." dedi. 

Türkiye'nin Rusya- Ukrayna savaşında barışı korumak için devrede olduğunu hatırlatan Erdoğmuş; "Mazlum her yerde mazlum, çocuk her yerde çocuktur. Biz masum insanlar ölmesin, tüm dünya barış içinde yaşasın istiyoruz" dedi. 

Toplantıya katılanları selamlayarak konuşmasına başlayan AK Parti Osmaniye İl Başkanı Seydi Gülsoy, göreve gelir gelmez bir eylem planı yapıldığını ve onüç aylık sürede birçok çalışma komisyonları kurduklarını söyledi. Gülsoy; "Bu eylem planımızın içinde mahalle ve köy teşkilatlarımızın seçmen ve hane ziyaretleri ve devamında vefa ziyaretlerimiz olmak üzere böyle bir çalışmayı başlattık. Bu planların dahilinde Genel Merkez ve Merkezi Hükümetten beklenti ve projelerimizle ilgili çalışmalarımızı da yaptık. Teşkilat bünyesinde oluşturduğumuz İl Koordinasyon Kurulumuzu her ay bir ilçe ve belde başkanımızın ev sahipliğinde yapıyoruz. Bu toplantılarda geçtiğimiz ay neler yapıldı, sonraki ay ne yapılacak bunun değerlendirmesi yapılıyor. Bundan sonra da bu toplantılarımız devam edecek." ifadelerini kullandı. 

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR