Osmaniye Haber | Osmaniye'nin Haber Kaynağı
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 07:00

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Yeni Yerinde

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, yeni binasında hizmet vermeye başlayan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

OSMANİYE
Giriş Tarihi : 24-01-2019 22:14   Güncelleme : 24-01-2019 22:14
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Yeni Yerinde

İl Müdürü Hamit Coşkun, il müdür yardımcıları ve birim müdürleri tarafından karşılanan Vali Coşkun, ilk olarak hizmet binasında incelemelerde bulundu. Vali Coşkun, incelemeleri sırasında İl Müdürü Hamit Coşkun’dan bilgi aldı.

Osmaniye’nin eski konaklarının görünümünde olan Hizmet Binasının dış cephesinin geleneksel, içinin ise modern mimari özellikleri taşıdığını ifade eden İl Müdürü Coşkun, "Bakanlığımızın hizmet modellerini en güzel şekilde vatandaşlarımıza sunacağımız bodrum, zemin artı üç kattan oluşan hizmet binamızda; tüm hizmet birimlerimizin yanı sıra çocuk etkinlik odası, oyunla terapi odası, kütüphane, 100 kişilik konferans salonu, toplantı salonları, komisyon odaları ve binamızın bahçesinde çocuklarımız için oyun alanı, vatandaşlarımız için de kameriyeler yer alıyor." dedi.
Aldığı bilgilerin ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nün hizmet birimlerini de ziyaret eden Vali Coşkun, personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Yeni hizmet binasının hayırlı olmasını dileyen Vali Coşkun, "Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün görev alanı itibariyle daha geniş bir binaya ihtiyaç vardı. Hizmet binamız tamamlandı ve İl Müdürlüğümüz yeni binasında vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." diye konuştu. İl Müdürü Hamit

Coşkun, Vali Ömer Faruk Coşkun’a bugüne kadar verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti.

Osmaniye HaberOsmaniye Haber

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR