EĞİTİM
Giriş Tarihi : 30-04-2018 10:55   Güncelleme : 08-11-2020 12:32

Erasmus proje ekibi yurda döndü

Erasmus Proje kapsamında İtalya ve Almanya' ya staj yapmak üzere giden Kadirli Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) öğrencileri 21 günlük aranın ardından Yurda döndü.

Erasmus proje ekibi yurda döndü

Okul idaresi,öğretmenler ve Öğrenciler ayaklarının tozuyla İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız'ı ziyaret ettiler.
Okul Müdürü Fazıl Döğüşçü, "Proje faaliyetleri kapsamında proje konusu ile ilgili Eğitim ve staj faaliyetlerine iştirak eden öğrenci ve öğretmenlerimiz Projemizin yurtdışı akışını sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız.Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Milli Eğitim Müdürü Tapsız'da,Proje kapsamında emeği geçen okul personeline ve öğrencilere teşekkür ederek çalışmalarında başarı diledi.

Ardından İlçe Kaymakamı Tamer Orhan'ı makamında ziyaret eden heyet, aldıkları Eğitimi ve yaşadıkları tecrübelerini Kaymakam Tamer Orhan'la paylaştılar. Kaymakam Orhan,özellikle yurt dışı projelerinin gerek ülkemizin tanıtımı, gerekse tecrübe kazanımı açısından önemli olduğunu söyleyerek, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Öğrencilerin izlenimlerini ve düşüncelerini de alan Orhan, projenin hazırlanmasında ve uygulanmasında emeği geçen yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

Ziyaretler hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Haber Merkezi