" ?>" />

Kızılay Kulübünden bahar şenliği

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kızılay Kulübü tarafından, Toprakkale İlçesi İmam Hatip Ortaokulu'nda bahar şenliği düzenlendi.

Kızılay Kulübünden bahar şenliği
Kızılay Kulübünden bahar şenliği Osmaniye Haber
Bu içerik 112 kez okundu.

Okul bahçesindeki Toprakkale Kaymakamı Mehmet Kaya, Türk Kızılayı Osmaniye Şube Başkanı İsmet İpek ve Toprakkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Durmuş Sağlam da katıldı. Gün boyu devam eden şenlikte Kızılay Kulübü ve imam hatipli öğrenciler gönlünce eğlendi.

İstiklal Marşı okunması ile başlayan Şenlikte, Türk Kızılayı OKÜ Kulüp Başkanı Berkan Baysal "Üniversite öğrencileri ile İHOO öğrencilerini buluşturmak istedik. Atatürk’ün armağan ettiği 23 Nisan Bayramını Cumhuriyet coşkusu içinde yaşamak ve yaşatmak istedik" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Durmuş Sağlam, Türk milletinin yardımsever olduğunu ifade etti. Kaymakam Mehmet Kaya da yaptığı konuşmada Türk Kızılayı’nın insanlığa yardımdan doğan tarihi bir kuruluş olduğunu, 150 yıldan beri bu hizmetini başarı ile sürdürdüğünü söyledi.

160 ÖĞRENCİYE GİYİM YARDIMI DAĞITILDI
Bahar şenliği etkinliği içinde Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi tarafından Toprakkale İHOO’da okuyan 160 öğrenciye giyim yardımı dağıtıldı. Toprakkale İHO Müdürü Ali Deveci yapılan giyim yardımından Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi Başkanı İsmet İpek’e, Yönetim Kurulu Üyelerine ve bu etkinlikten dolayı Kızılay OKÜ Kulübü üyelerine teşekkür etti.  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü de öğrencilerin hepsine tişört dağıttı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis, Düğün Alanlarına 'Silah Atmayın' Pankartı Astı
Polis, Düğün Alanlarına 'Silah Atmayın' Pankartı Astı
Domuz avında vurulan kişi hayatını kaybetti
Domuz avında vurulan kişi hayatını kaybetti